ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Dynamiczny rozwój digitalizacji wymaga od nas stałego monitorowania technologii, koncepcji oraz narzędzi. Menedżerowie oraz specjaliści z wielu obszarów muszą znać i rozumieć potencjał nowoczesnych narzędzi – służących zarówno do usprawniania procesów, jak i do gromadzenia i opracowywania danych. W dobie digitalizacji mamy dostęp do ogromnej ilości informacji, problem stanowi natomiast ich poprawna analiza oraz umiejętność klarownego przedstawiania wniosków płynących z danych.

dr Tomasz M. Zieliński

Szkolenia: Analityka i Business Intelligence

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia adresowane do wszystkich osób odpowiedzialnych za analizę i prezentację danych. Najlepsi eksperci – praktycy, którzy na co dzień pracują z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi prowadzą dla Państwa warsztaty i szkolenia.

W dzisiejszym świecie mamy dostęp do ogromu danych – z tego względu, na różnych stanowiskach wzrasta konieczność umiejętności analizy i prezentacji kluczowych wniosków.

Wśród naszych szkoleń dla analityków, finansistów, controllerów, specjalistów ds. raportowania i analiz znajdą Państwo warsztaty z rozwiązań Microsoft Power BI

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności z zakresu analizy danych, analizy finansowej, narzędzi Business Intelligence – sprawdź ofertę szkoleń Akademii Controllingu.

Jesteś analitykiem finansowym, analitykiem biznesowym, specjalistą ds. raportowania? Te szkolenia są dla Ciebie. Weź udział i poznaj nowoczesne narzędzia Business Intelligence (BI).

Artykuły

Najbliższe wydarzenia - Analityka i Business Intelligence

Szkolenia zamknięte