Program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

640x200 zdjęcia do działów szkoleń (2)

 

Wiemy, że udział w szkoleniu otwartym lub organizacja szkolenia zamkniętego nie zawsze są dla Państwa odpowiednim rozwiązaniem. W naszej pracy za cel nadrzędny stawiamy sobie: dopasowanie do potrzeb rozwojowych naszych klientów oraz projektowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich oczekiwaniom. Z tego tytułu przygotowaliśmy dla Państwa możliwości konsultacji z ekspertami, doradztwa, czy wsparcia przy wdrażaniu nowych projektów.

Doradztwo i konsultacje – szeroki zakres tematyczny

Szykujesz się do ważnej prezentacji? Jesteś w zespole odpowiedzialnym za wdrożenie nowej struktury organizacyjnej? Przygotowujesz zespół do wprowadzenia nowego modelu rachunku kosztów? Zastanawiasz się jakie narzędzia do raportowania wykorzystać w swojej pracy? A może Twoja firma przymierza się do nowej, dużej inwestycji?

Wiemy, że codzienna rzeczywistość biznesowa jest bardzo zróżnicowana i stawia nowe wyzwania – szczególnie teraz, gdy w czasach kryzysu COVID-19 najbardziej liczy się elastyczność, umiejętność szybkiego wprowadzania zmian i reagowania na nowe sytuacje.

Zorganizujemy dla Ciebie doradztwo i konsultacje z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń – możesz odezwać się z każdym problemem związanym z controllingiem, finansami, zarządzaniem (produkcją, logistyką, rozwojem pracowników).

Mamy różne możliwości organizacji doradztwa i konsultacji. Mogą one być indywidualne, w małych grupach, krótko lub długoterminowe, online lub stacjonarne, praca z ekspertem, praca własna, zadania do wykonania (warianty mieszane), coaching. Oferujemy dopasowanie organizacyjne – działamy tak jak faktycznie tego potrzebujesz

Skontaktuj się – na pewno przygotujemy dla Ciebie ofertę doradztwa!

Kadra TOP MENEDŻERÓW do Twojej dyspozycji

Nasi eksperci reprezentują różne dziedziny:

Czekają na Was i są gotowi, by przygotować rozwiązania ściśle dopasowane do Waszych potrzeb.

Podczas doradztwa i konsultacji współpracujesz z top menedżerami z najlepszych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, z różnych branż. Nasi konsultanci dzielą się swoimi doświadczeniami, w otwartych dyskusjach dogłębnie poznają specyfikę Twojej organizacji. Dzięki temu są w stanie zrozumieć istniejące problemy i wskazują najlepsze rozwiązania. Wśród ekspertów znajdziesz m.in. menedżerów, dyrektorów controllingu, dyrektorów finansowych i członków zarządów największych przedsiębiorstw w Polsce.

Skorzystaj z ich doświadczenia, dowiedz się jak osiągnąć sukces, jak rozpoznać zagrożenia oraz nadchodzące szanse!

 

Przykładowe tematy do realizacji

Dlaczego Akademia Controllingu?

640x200 zdjęcia do działów szkoleń (1)

15 lat na rynku szkoleniowym

Jesteśmy doświadczonym zespołem, mamy ugruntowaną pozycję na rynku szkoleniowym. W praktyce oznacza to, że przeszkoliliśmy już ponad 7 000 osób – pracowników różnych branż, na różnych stanowiskach. Z każdą z tych osób przeprowadziliśmy wiele rozmów dotyczących konkretnych potrzeb szkoleniowych, realnych problemów organizacyjnych. Nasze doświadczenie pozwala na dobranie dla Was najlepszych rozwiązań.

Przez te lata współpracowaliśmy nie tylko z przedsiębiorstwami, ale również z najlepszymi polskimi uczelniami.

Naszym celem jest wspieranie menedżerów, specjalistów w rozwoju kompetencji, ale i również w codziennych wyzwaniach – dlatego rozszerzamy naszą ofertę o konsultacje i doradztwo z naszymi ekspertami.

 

Międzynarodowe rekomendacje, sprawdzone rozwiązania

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu jest Członkiem International Group of Controlling – organizacji, która zrzesza firmy zainteresowane rozwojem nowoczesnego controllingu, wypracowaniem standardów i rozwiązań controllingowych.

 

Centrum Twojego rozwoju

Jako wyłączny przedstawiciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce jesteśmy odpowiedzialni za transfer międzynarodowego know-how do naszego kraju. Mamy swoje wydawnictwo, tłumaczymy publikacje ICV na język polski, wydajemy książki o tematyce finansów, controllingu i zarządzania. Chcemy, by polscy controllerzy mieli dostęp do najnowszej wiedzy.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami, których pracę weryfikujemy po każdym szkoleniu za pomocą ankiet ewaluacyjnych. Wiemy, że oczekiwania naszych klientów zmieniają się – dopasowujemy ofertę do Waszych potrzeb, wykorzystujemy nowoczesne techniki i rozwiązania szkoleniowe (Distance Learning, Design Thinking zajęcia warsztatowe, projekty do samodzielnego wykonania, gry i quizy oraz wiele innych). Proces edukacyjny w Akademii Controllingu jest zawsze bardzo dobrze przemyślany, nastawiony na skuteczne przekazanie wiedzy.

640x200 zdjęcia do działów szkoleń


Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas lub zadzwoń – na pewno zaproponujemy adekwatne rozwiązanie dla Twoich bieżących potrzeb.

 

Kontakt:

Marta Elimer – Koordynator szkoleń w Akademii Controllingu
marta.elimer@akademiacontrollingu.pl
tel. kom. 728 559 731
tel. 61 852 33 53

Artykuły

Szkolenia zamknięte