logo icv poziom

Controlling – kreujemy przyszłość

Spotkania Regionalnych Grup Roboczych ICV POLSKA

Drodzy Przyjaciele ICV, pasjonaci oraz entuzjaści controllingu i rachunkowości zarządczej,

Działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) zorganizowana jest wokół grup roboczych. Członkowie ICV spotykają się regularnie, kilka razy w roku, w ramach prac ponad 60 Regionalnych Grup Roboczych ICV w Polsce i Europie. Spotkania te są dla naszych Członków platformą wymiany wiedzy, praktycznych doświadczeń oraz kontaktów.

W ramach naszych Grup Roboczych ICV POLSKA – zarówno Regionalnych jak i Tematycznych – rozwijamy wartościową wiedzę i rozwiązania, do których dostęp mają wszyscy Członkowie ICV.

Myśląc o dalszym rozwoju ICV POLSKA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów), wzmocnieniu jego roli
w kształtowaniu controllingu w Polsce oraz integracji NASZEGO środowiska, przygotowaliśmy szereg ciekawych i ważnych spotkań, na których nie może Ciebie zabraknąć!

Członkostwo w ICV oraz Uczestnictwo w spotkaniach ICV zapewni Ci możliwości rozwoju, prestiż i gwarancję zdobycia światowych kompetencji, promowanych przez największe europejskie Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów – ICV. Zależy nam, żebyś wiedział jak wpływać na swój rozwój zawodowy i osobisty, podążać określoną ścieżką kariery oraz zdobyć przewagę
i znaczące kontakty. Ponadto poznasz plan działań oraz korzyści, jakie niesie ze sobą bycie członkiem ICV POLSKA.

Zapraszamy na spotkania Grup Roboczych ICV POLSKA!

logo ac większe
Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce i partnerem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów – ICV (Internationaler Controller Verein)

Artykuły

Najbliższe wydarzenia - Regionalne Grupy Robocze ICV POLSKA

Szkolenia zamknięte