ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

16-dniowy program dyplomowy: Advanced Controlling Business Partner (ACBP) – Edycja XII Online

14.03-23.11.2024, Online

Opis

Program Advanced Controlling Business Partner (ACBP)  jest jedynym na polskim rynku zaawansowanym programem dyplomowym, który oparty jest na nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem: Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (International Association of Controllers – ICV) oraz International Group of Controlling (IGC).

Program ma patronat ICV oraz jest zgodny z wytycznymi i najlepszymi praktykami wskazanymi przez IGC, Institute of Management Accountants (IMA), International Federation of Accountants (IFAC), co gwarantuje Ci zdobycie nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem.

Program ACBP uzyskał prestiżowy znak jakości organizacji IGC, co oznacza, że bierzesz udział w kursie, który zyskał międzynarodowe uznanie zarówno dla zawartości merytorycznej, jak i całego procesu szkoleniowego.

Program ACBP składa się z 5 modułów szkoleniowych, których tematyka dotyczy najważniejszych aspektów pracy controllera. W ramach jednego programu dyplomowego rozwiniesz zarówno:

1) specjalistyczne kompetencje analityczne (nowoczesny rachunek kosztów, raportowanie zarządcze, budżetowanie, planowanie i prognozowanie oraz controlling inwestycji),
2) jak i unikatowe kompetencje społeczne (partnerstwo biznesowe, skuteczna komunikacja, prezentowanie wyników, umiejętność współpracy z menedżerami z różnych działów, budowanie autorytetu).

Masz dzięki temu pewność, że nabyta wiedza i umiejętności są kompletne, a Ty nie tracisz czasu na dobór kilku szkoleń z różnych zakresów.

Program ACBP kompleksowo przygotowuje finansistów do roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej, co zapewni Ci atrakcyjną pozycję zawodową i umożliwi sprostanie aktualnym wyzwaniom rynku pracy.

TWOJA DROGA DO UZYSKANIA PRESTIŻOWEGO TYTUŁU ADVANCED CONTROLLING BUSINESS PARTNER:

– Udział we wszystkich 5 modułach szkoleniowych.
– Zaliczenie 4 egzaminów kompetencji zawodowych: E1, E2, E3, E4.
– Przygotowanie i zaliczenie 4 praktycznych projektów P1, P2, P3, P4.
– Zaliczenie egzaminu dyplomowego D5.
– Przedstawienie (przed podejściem do egzaminu dyplomowego) udokumentowanego doświadczenia zawodowego, odpowiednio 3-letniego  na stanowisku specjalisty lub 2-letniego na stanowisku kierowniczym w dziale controllingu, finansowym, analitycznym lub księgowym.

>>SPRAWDŹ PROGRAMY SZKOLENIOWE POSZCZEGÓLNYCH MODUŁÓW<<

Sprawdź harmonogram tej edycji:

Controlling i Partnerstwo Biznesowe (Moduł I)  – stopień I 14-16.03.2024
Nowoczesny rachunek kosztów (ZPRK/RPCA) (szkolenie dwustopniowe) (Moduł II) – stopień I 26-27.04.2024, stopień II  24-25.05.2024
Planowanie, budżetowanie i prognozowanie  (Moduł III)
 – 13-15.06.2024
Controlling inwestycji (Moduł IV) – 13-14.09.2024
Raportowanie zarządcze (Moduł V) – 25-26.10.2024
Partnerstwo Biznesowe  (Moduł I) – stopień II  22-23.11.2024

>>POZNAJ TRENERÓW PROGRAMU ADVANCED CONTROLLING BUSINESS PARTNER<<

Więcej informacji na stronie <<programu ACBP>>