Nowoczesne koncepcje business intelligence – podejście do wdrożenia w organizacji

25-26.06.2019 Bukowiec

Spotkania RGR Wiosna 2019 (1)

Miejsce


PAŁAC POLEDNO, POLEDNO 2, 86-122 BUKOWIEC

Data


25-26.06.2019

Kontakt


Marta Elimer
marta.elimer@akademiacontrollingu.pl

Tel. + 48 61 852 33 53
Fax. + 48 61 666 03 63

Koszt udziału


750 zł/ 900 zł/ 1850 zł/ 2000 zł *

Ceny dla Członków ICV:

Spotkanie 750 zł*
Spotkanie + Hotel 900 zł**

Ceny dla pozostałych osób:

Spotkanie 1850 zł*
Spotkanie + Hotel 2000 zł**

* Ceny netto (zostanie doliczony 23% VAT)

** Dotyczy zakwaterowania w pokoju dwuosobowym, dopłata do pokoju jednoosobowego 90 zł netto

Opis

Działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) zorganizowana jest wokół grup roboczych.

Członkowie ICV spotykają się regularnie, kilka razy w roku, w ramach prac ponad 60 Regionalnych Grup Roboczych ICV w Polsce i Europie. Spotkania te są dla naszych Członków platformą wymiany wiedzy, praktycznych doświadczeń oraz kontaktów.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV wraz z Akademią Controllingu (Partner i wyłączny przedstawiciel ICV w Polsce) serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie Regionalnej Grupy Roboczej ICV.

Na pewnym stopniu rozwoju organizacji analityka biznesowa staje się fundamentem działania firmy. Kiedy intuicja i doraźna analiza biznesowa przestają wystarczać, należy sięgnąć po profesjonalne narzędzia analityczne.
Business Intelligence to, mocno upraszczając, przekształcanie surowych danych w informację biznesową i poprzez to zapewnienie wsparcie w procesie podejmowania decyzji. Rolą BI jest dostarczanie nie tylko informacji, ale także budowanie wiedzy w organizacji, która pozwali lepiej zrozumieć biznes, potrzeby klientów, rozwijać biznes, lepiej rentowniej zaspakajać potrzeby klientów i wygrywać z konkurencją.
Z drugiej strony deficyt tych informacji, tej wiedzy lub zbyt późno otrzymane informacje mogą mieć katastrofalne skutki dla organizacji. Nie ma wątpliwości, że obszar ten jest bardzo ważny także do tego, aby dobrze realizować procesy controllingowe . Coraz częściej procesy BI wspierają controlling lub nawet są integralną częścią procesów controllingowych.

Dla kogo organizujemy spotkanie ICV?

Spotkanie ICV poświęcone tematyce Robotic Process Automation adresowane jest do Członków ICV oraz tych wszystkich osób spoza Stowarzyszenia, które zainteresowane są zrozumieniem jak RPA może zmienić ich organizację. Będzie to również doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji oraz zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i narzędziami RPA.

Na spotkanie w szczególności zapraszamy trzy grupy osób:  CONTROLLERÓW, FINANSISTÓW I MENEDŻERÓW

Controlling - Kreujemy Przyszłość (4)

DLA CZŁONKÓW ICV:

Członkowie ICV mają atrakcyjne warunki uczestnictwa w spotkaniach swojego Stowarzyszenia.

JEŻELI NIE JESTEŚ CZŁONKIEM ICV

to zapoznaj się z warunkami  członkostwa (przejdź do >>). Członkostwo w ICV opłacalne jest dla Twojego rozwoju oraz dla Twojej firmy!!!

DLA CONTROLLERÓW i FINANSISTÓW:

 • Controllerzy
 • Dyrektorzy Finansowi (CFO)
 • Główni Księgowi
 • Analitycy

DLA MENEDŻERÓW:

 • Członkowie zarządów
 • Dyrektorzy Zarządzający (CEO)
 • Dyrektorzy i kierownicy działów operacyjnych
 • Członkowie rad nadzorczych

1

1. Na spotkaniu uczestnicy zapoznają się z:

 • koncepcjami BI,
 • kluczowymi elementami koncepcji BI
 • metodologią wdrażania BI w organizacji
 • praktycznym podejście do wdrażania

2. Podczas spotkania będziemy ćwiczyć w zakresie wybranych elementów koncepcji wdrożenia BI w organizacji.

3. Ważnym elementem spotkania będą też konstruktywne dyskusje w gronie doświadczonych ekspertów z zakresu tematyki BI i członków stowarzyszenia Data Community Pola

 1. Wprowadzenie do koncepcji BI z pewnym rysem skąd pochodzi BI, jaka jest dynamika zmian i jakie kreślące się tendencje, kierunki zmian.
 2. Przedstawienie kluczowych elementów rozwiązań BI
 3. Przedstawienie koncepcji wdrożenia BI w organizacji i możliwych do osiągnięcia korzyści
 4. Przedstawienie casu z wdrożenia BI w organizacji – chcielibyśmy powiedzieć, że BI to nie są wizualizacje i raporty, że pomyślność wdrożenia rozgrywa się na innych poziomach i w innych obszarach.
 5. Warsztatowa cześć – chcielibyśmy, aby pewne elementy koncepcji wdrożenia BI przedstawić w formie warsztatowej – do ustalenia czy będzie budowa modelu wielowymiarowego, czy projektowanie struktur danych …
 6. Round table – wybrane 3 tematy z problematyki BI do dyskusji w grupach

5

Tomasz Waloszek

Lider bydgosko-toruńskiej grupy Data Community. SQL Serverem zajmuje się siedmiu lat od wersji 2008. Pracując jako administrator, programista swoje umiejętności potwierdził zdobywając certyfikaty MCP, MCSA, MCSE Data Management and Analytics. Konsultant Business Intelligence. Zajmujący się projektowaniem, rozwojem hurtowni danych i baz wielowymiarowych, implementacją rozwiązań ETL\ELT oraz wytwarzaniem i rozwojem raportów. Prelegent na konferencjach SQLDay oraz SQLSaturday. Prywatnie miłośnik sportów walki oraz treningów siłowych metodyką hardstyle.

Stefan Woliński

Doświadczony konsultant BI. Od ponad 10 lat zajmuje się technologiami związanymi z Business Intelligence. Pracował jako administrator, programista i projektant baz danych, w szczególności skupiając się na hurtowniach danych i analityce biznesowej. Swoje doświadczenie budował biorąc udział w wielu projektach z zakresu Business Intelligence. Obecnie pełni funkcję kierownika Działu Rozwoju Rozwiązań Business Intelligence w Grupie Neuca.

Zgłoszenie

Aby wysłać prosimy wypełnić poniższy formularz online.
Zgłoszenie można przesłać również faksem

Wydrukowany formularz proszę wysłać faksem pod numer 61 666 03 63

Zgłoszenie online

Dane firmy

Dane firmy do korespondencji

skopiuj z danych powyżej

Dane osoby kontaktowej

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika

Dane Uczestnika