ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Elwira Chołuj

Aktor zawodowy, Socjolog, Trener rozwoju osobistego

„(…) W pracy zawodowej i w życiu osobistym bardzo dużą wagę przywiązuję do zasady zgodności pomiędzy tym, co głoszę, a tym jak żyję. Takie ujęcie świadczy o autentyczności człowieka i sprzyja jego dobrostanowi psychicznemu i emocjonalnemu.(…)

Myślę, że zawsze należy zaczynać od samego siebie i od zrozumienia własnej konstrukcji psychologicznej. Obraz świata, który tworzymy jest obrazem naszego wnętrza. Nasza autentyczność i wrażliwość stymuluje autentyczność i wrażliwość innych. Ażeby zmienić innych i świat wokół nas, zawsze trzeba zacząć od zmiany samego siebie”.

Od 2000 roku Twórca i realizator autorskich warsztatów i projektów teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych – m.in.:

  • Warsztaty teatralne dla Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” połączone z rozwojem osobistym (środowiska polonijne),
  • Współtwórca autorskich konspektów i warsztatów w projekcie „ShakespeareInSchool” (warsztaty rozwijające umiejętności interpersonalne młodzieży poznańskich szkół średnich w przestrzeni teatralnej – edycja 2008/2009/2010/2011/2012/2013

W latach 2006 – 2009 doradca klienta, mentor, menadżer w ING

W latach 2006 – 2013 – Właściciel firmy „FLOW ART CREATION” – działalność artystyczna i szkoleniowa:

  • Projekt ROLA: SPRZEDAWCA dla firmy WoolStar (sztuka autoprezentacji i prezentacji, Mój głos – moja wizytówka©, rozwój kompetencji osobistych doradcy),
  • Prowadzenie imprez publicznych i event’ów – obsługa konferansjerska, oraz organizacja imprez integracyjnych dla firm (teambuilding) w formie profesjonalnych warsztatów teatralnych.

Od 2014 roku – Certyfikowany Trener Horse Assisted Education, szkolenia dla biznesu

Szkolenia zamknięte trenera

Pozostali trenerzy