Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

CFO – Business Partner

Jeżeli jesteś Dyrektorem Finansowym (CFO), to program dyplomowy Advanced Controlling Business Partner (ACBP) pozwoli Ci osiągnąć pozycję strategicznego lidera biznesu, innowatora i cenionego eksperta ze świata finansów, który posiada kompetencje i umiejętności niezbędne do skutecznej transformacji obszaru finansów w kierunku partnerstwa biznesowego.

 

 

Postaw na siebie!

Jako Dyrektor Finansowy CFO, jesteś już liderem w swojej organizacji, ale program ACBP pomoże Ci przejść na kolejny poziom – stanie się innowatorem i cenionym ekspertem w dziedzinie controllingu, rachunkowości zarządczej oraz FP&A. Program ten wyposaży Cię w najnowszą wiedzę i umiejętności z zakresu organizacji nowoczesnych procesów controllingowych. Nauczysz się, jak transformować finanse i controlling w kierunku efektywnego partnerstwa biznesowego, wykorzystując potencjał drzemiący w nowych technologiach do osiągania celów Twojej organizacji. Nie czekaj i dołącz do ekskluzywnego grona absolwentów ACBP.

 

 

CFO –  Business Partner!

Program ACBP rozwinie Twoje kompetencje, aby być równorzędnym i równoprawnym partnerem biznesowym dla TOP menedżerów i członków zarządu. Program ten skupia się na rozwijaniu Twoich umiejętności jako wewnętrznego doradcy i konsultanta, który wszechstronnie wykształcony, ma wpływ na strategiczne kierunki działania firmy. To nie tylko umocni Twoją pozycję jako CFO, ale także przygotuje Cię do pełnienia bardziej strategicznych ról w przyszłości.

 

 

Kierunek: Członek Zarządu!

Jeżeli twoim celem jest rozwój swojej kariery w kierunku bycia członkiem zarządu, ACBP jest ważnym etapem na tej drodze. Program podkreśla, jak ważne są umiejętności z zakresu nowoczesnego controllingu, rachunkowości zarządczej oraz FP&A, które są nieodzowne w kształtowaniu przyszłości organizacji. Zrozumienie i opanowanie tych kompetencji jest kluczowe do skutecznego wpływania na strategię i rozwój firmy.

 

 

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Dołącz do programu ACBP, ponieważ stoi przed Tobą niepowtarzalna szansa na przedefiniowanie swojej roli w dynamicznym świecie biznesu. W programie Advanced Controlling Business Partner (ACBP) otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci wyznaczać nowe standardy w dziedzinie finansów i controllingu, stając się nie tylko strażnikiem finansów, ale prawdziwym innowatorem i liderem strategicznym kształtującym przyszłość Twojej firmy.

 

Wybierz i zapisz się na najbliższe edycje programu ACBP>>

 

Dzięki udziałowi w programie ACBP:

  • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
  • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
  • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem i rachunkowością zarządczą, jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
  • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
  • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
  • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
  • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu. Twój pierwszy wybór!

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)