Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 28 września!

Organizator:

Patronat:

Programy modułów szkoleniowych ACBP

ACBP

KLUCZOWE KOMPETENCJE CONTROLLERA W RAMACH JEDNEGO PROGRAMU DYPLOMOWEGO

  • Program Advanced Controlling Business Partner ma patronat Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz jest zgodny z wytycznymi i najlepszymi praktykami wskazanymi przez International Group of Controlling (IGC), Institute of Management Accountants (IMA), International Federation of Accountants (IFAC), co gwarantuje Ci zdobycie nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem.
  • Program dyplomowy ACBP uzyskał prestiżowy znak jakości organizacji International Group of Controlling (IGC), co oznacza, że bierzesz udział w kursie, który zyskał międzynarodowe uznanie zarówno dla zawartości merytorycznej, jak i całego procesu szkoleniowego.
  • Program ACBP składa się z 5 modułów szkoleniowych, których tematyka dotyczy najważniejszych aspektów pracy controllera. W ramach jednego kursu rozwiniesz zarówno:

1) specjalistyczne kompetencje analityczne (nowoczesny rachunek kosztów, raportowanie zarządcze, budżetowanie, planowanie i prognozowanie oraz controlling inwestycji),

2) jak i unikatowe kompetencje społeczne (partnerstwo biznesowe, skuteczna komunikacja, prezentowanie wyników, umiejętność współpracy z menedżerami z różnych działów, budowanie autorytetu).

Masz dzięki temu pewność, że nabyta wiedza i umiejętności są kompletne, a Ty nie tracisz czasu na dobór kilku szkoleń z różnych zakresów.

  • Program ACBP kompleksowo przygotowuje finansistów do roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej, co zapewni Ci atrakcyjną pozycję zawodową i umożliwi sprostanie aktualnym wyzwaniom rynku pracy.

>>Zapisz się i zostań certyfikowanym Partnerem Biznesowym kadry zarządzającej<<

 

Poznaj szczegóły programów szkoleniowych poszczególnych modułów

Moduł I – Controlling i Partnerstwo Biznesowe – 5 dni (moduł dwustopniowy)

>> Pobierz program w formacie pdf <<

Moduł II – Nowoczesny rachunek kosztów (ZPRK/RPCA) – 4 dni (moduł dwustopniowy)

>> Pobierz program w formacie pdf <<

Moduł III – Planowanie, budżetowanie, prognozowanie – 3 dni

>> Pobierz program w formacie pdf <<

Moduł IV – Controlling inwestycji – 2 dni

>> Pobierz program w formacie pdf <<

Moduł V – Raportowanie zarządcze – 2 dni

>> Pobierz program w formacie pdf <<

>>Zapisz się i zyskaj interdyscyplinarne kompetencje<<

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem strategicznym i wyłącznym przedstawicielem ICV w Polsce oraz członkiem IGC