Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 28 września!

Organizator:

Patronat:

Proces edukacyjny programu ACBP

Jak będziesz się uczyć?

Program Advanced Controlling Business Partner trwa 16 dni, w ramach których uczestniczysz w 5 modułach szkoleniowych (w tym w 2 modułach dwustopniowych), realizowanych podczas 7 zjazdów (2 zjazdy trzydniowe i 5 zjazdów dwudniowych). To pozwoli Ci kompleksowo przygotować się do roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej i wystarczy, by zdobyć konieczne do tego kompetencje i umiejętności zarówno controllingowe, jak i społeczne.

 

W ramach programu ACBP podchodzisz do 4 egzaminów kompetencyjnych (E1, E2, E3, E4), które zaliczasz, osiągając wynik na poziomie min. 75% dla każdego egzaminu. Zyskujesz dzięki temu aż 4 certyfikaty poświadczające kompetencje zawodowe:

  • Specjalisty ds. rachunku kosztów,
  • Specjalisty ds. budżetowania i prognozowania,
  • Specjalisty ds. controllingu inwestycji,
  • Specjalisty ds. raportowania zarządczego,

co pozwoli Ci udokumentować nabycie nowych umiejętności na rynku pracy.

 

Co ważne, do nauki potrzebne Ci są wyłącznie materiały edukacyjne, które otrzymasz od nas w ramach opłaty za udział w Programie ACBP, dzięki czemu oszczędzasz zarówno czas (wszystkie treści masz od razu w zasięgu ręki), jak i pieniądze (bez konieczności kupowania dodatkowych podręczników).

 

Program dyplomowy ACBP obejmuje przygotowanie 5 projektów (P1, P2, P3, P4,-P5), dzięki czemu już w trakcie nauki przekładasz zdobytą wiedzę na praktyczne umiejętności. Do ich zaliczenia potrzeba uzyskania oceny pozytywnej na poziomie min. 75% dla każdego projektu. Po konsultacjach z trenerami prowadzącymi Twoje projekty są gotowe do wdrożenia, dzięki czemu zyskasz opinię innowatora w swojej organizacji. A jeśli prowadzisz działalność doradczą, będziesz mieć gotowe projekty do wdrożenia u klientów, co pozwoli Ci od razu poszerzyć ofertę swojej firmy.

 

Zwieńczeniem Programu ACBP jest egzamin dyplomowy D5, realizowany w odrębnie wyznaczonym terminie. Do jego zaliczenia (części ustnej P5 i pisemnej D5) wystarczy Ci zdawalność na poziomie 75%. W ten sposób zostajesz Absolwentem programu ACBP i uzyskujesz prestiżowy dyplom potwierdzający Twoje interdyscyplinarne kompetencje. Od teraz skutecznie sprostasz wszystkim wyzwaniom w roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej i zyskasz unikatową pozycję zawodową.

 

>>Sprawdź programy szkoleniowe poszczególnych modułów<<

 

Twoja droga do uzyskania prestiżowego tytułu Advanced Controlling Business Partner:

  • Udział we wszystkich 5 modułach szkoleniowych.
  • Zaliczenie 4 egzaminów kompetencji zawodowych: E1, E2, E3, E4.
  • Przygotowanie i zaliczenie 4 praktycznych projektów P1, P2, P3, P4.
  • Zaliczenie egzaminu dyplomowego D5.
  • Przedstawienie (przed podejściem do egzaminu dyplomowego) udokumentowanego doświadczenia zawodowego, odpowiednio 3-letniego  na stanowisku specjalisty lub 2-letniego na stanowisku kierowniczym w dziale controllingu, finansowym, analitycznym lub księgowym.

>>Zapisz się i zyskaj tytuł ACBP<<

Program ACBP

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem strategicznym i wyłącznym przedstawicielem ICV w Polsce oraz członkiem IGC