Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

Proces edukacyjny programu ACBP

Jak będziesz się uczyć?

Program Advanced Controlling Business Partner trwa 16 dni, w ramach których uczestniczysz w 5 modułach szkoleniowych (w tym w 2 modułach dwustopniowych), realizowanych podczas 7 zjazdów (2 zjazdy trzydniowe i 5 zjazdów dwudniowych). To pozwoli Ci kompleksowo przygotować się do roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej i wystarczy, by zdobyć konieczne do tego kompetencje i umiejętności zarówno controllingowe, jak i społeczne.

 

W ramach programu ACBP podchodzisz do 4 egzaminów kompetencyjnych (E1, E2, E3, E4), które zaliczasz, osiągając wynik na poziomie min. 75% dla każdego egzaminu. Zyskujesz dzięki temu aż 4 certyfikaty poświadczające kompetencje zawodowe:

  • Specjalisty ds. rachunku kosztów,
  • Specjalisty ds. budżetowania i prognozowania,
  • Specjalisty ds. controllingu inwestycji,
  • Specjalisty ds. raportowania zarządczego,

co pozwoli Ci udokumentować nabycie nowych umiejętności na rynku pracy.

 

Co ważne, do nauki potrzebne Ci są wyłącznie materiały edukacyjne, które otrzymasz od nas w ramach opłaty za udział w Programie ACBP, dzięki czemu oszczędzasz zarówno czas (wszystkie treści masz od razu w zasięgu ręki), jak i pieniądze (bez konieczności kupowania dodatkowych podręczników).

 

Program dyplomowy ACBP obejmuje przygotowanie 5 projektów (P1, P2, P3, P4,-P5), dzięki czemu już w trakcie nauki przekładasz zdobytą wiedzę na praktyczne umiejętności. Do ich zaliczenia potrzeba uzyskania oceny pozytywnej na poziomie min. 75% dla każdego projektu. Po konsultacjach z trenerami prowadzącymi Twoje projekty są gotowe do wdrożenia, dzięki czemu zyskasz opinię innowatora w swojej organizacji. A jeśli prowadzisz działalność doradczą, będziesz mieć gotowe projekty do wdrożenia u klientów, co pozwoli Ci od razu poszerzyć ofertę swojej firmy.

 

Zwieńczeniem Programu ACBP jest egzamin dyplomowy D5, realizowany w odrębnie wyznaczonym terminie. Do jego zaliczenia (części ustnej P5 i pisemnej D5) wystarczy Ci zdawalność na poziomie 75%. W ten sposób zostajesz Absolwentem programu ACBP i uzyskujesz prestiżowy dyplom potwierdzający Twoje interdyscyplinarne kompetencje. Od teraz skutecznie sprostasz wszystkim wyzwaniom w roli Partnera Biznesowego kadry zarządzającej i zyskasz unikatową pozycję zawodową.

 

>>Sprawdź programy szkoleniowe poszczególnych modułów<<

 

Twoja droga do uzyskania prestiżowego tytułu Advanced Controlling Business Partner:

  • Udział we wszystkich 5 modułach szkoleniowych.
  • Zaliczenie 4 egzaminów kompetencji zawodowych: E1, E2, E3, E4.
  • Przygotowanie i zaliczenie 5 praktycznych projektów P1, P2, P3, P4, P5.
  • Zaliczenie egzaminu dyplomowego D5.
  • Przedstawienie (przed podejściem do egzaminu dyplomowego) udokumentowanego doświadczenia zawodowego, odpowiednio 3-letniego  na stanowisku specjalisty lub 2-letniego na stanowisku kierowniczym w dziale controllingu, finansowym, analitycznym lub księgowym.

>>Zapisz się i zyskaj tytuł ACBP<<

Program ACBP

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu. Twój pierwszy wybór!

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)