Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

Dlaczego warto

Realizowany przez Akademię Controllingu Sp. z o.o (ICV POLSKA) program ACBP jako jedyny na polskim rynku szkoleń controllingowych oparty jest na nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem: International Association of Controllers (ICV) oraz International Group of Controlling (IGC).

Ponadto w programie zawarte są zagadnienia zarówno wypracowane przez organizacje zajmujące się rachunkowością zarządczą (management accounting) – Institute of Management Accounting (IMA) jak i księgowością –International Federation of Accountants (IFAC).

Podczas programu ACBP poznasz ekspertów z dziedziny controllingu – naukowców oraz praktyków, którzy w sposób kompleksowy przedstawią zagadnienia niezbędne w pracy Partnera Biznesowego. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy współpracują z różnymi branżami.

 

>>Wybierz i zapisz się na najbliższe edycje programu ACBP<<

 

Dla tych, którzy się liczą:

Program dyplomowy ACBP adresowany jest do dwóch grup docelowych:

I. Specjalistów finansów i controllingu, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz swoja karierę w kierunku strategicznego zarządzania finansami i nowoczesnego controllingu.

 

II. Menedżerów finansów i controllingu, którzy chcą wdrażać nowoczesne procesy controllingowe oraz przeprowadzić transformację swojego obszaru działania w kierunki partnerstwa biznesowego

 

 

Dzięki udziałowi w programie ACBP:

  • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
  • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
  • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem i rachunkowością zarządczą, jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
  • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
  • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
  • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
  • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu. Twój pierwszy wybór!

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)