Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 28 września!

Organizator:

Patronat:

Dlaczego warto

 

Realizowany przez Akademię Controllingu Sp. z o.o (ICV POLSKA) program ACBP jako jedyny na polskim rynku szkoleń controllingowych oparty jest na nowoczesnej, aktualnej i praktycznej wiedzy controllingowej wypracowywanej przez najważniejsze światowe organizacje zajmujące się controllingiem: International Association of Controllers (ICV) oraz International Group of Controlling (IGC).

Ponadto w programie zawarte są zagadnienia zarówno wypracowane przez organizacje zajmujące się rachunkowością zarządczą (management accounting) – Institute of Management Accounting (IMA) jak i księgowością –International Federation of Accountants (IFAC).

Podczas programu ACBP poznasz ekspertów z dziedziny controllingu – naukowców oraz praktyków, którzy w sposób kompleksowy przedstawią zagadnienia niezbędne w pracy Partnera Biznesowego. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy współpracują z różnymi branżami.

>>Dołącz do programu i zdobądź tytuł ACBP!<<

Dzięki udziałowi w programie ACBP:

  • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
  • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
  • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
  • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
  • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
  • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
  • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem strategicznym i wyłącznym przedstawicielem ICV w Polsce oraz członkiem IGC