Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

Controller – Business Partner

Jeżeli jesteś controllerem finansowym, specjalistą ds. rachunkowości zarządczej lub FP&A zobacz, jak program dyplomowy Advanced Controlling Business Partner (ACBP) może przekształcić Twoją karierę otwierając drzwi do strategicznego zarządzania finansami. Program ACBP to miejsce, gdzie tradycyjny controlling finansowy oraz rachunkowość zarządcza wchodzą na nowoczesny, interdyscyplinarny poziom i łączą się z innowacją.

 

 

Postaw na siebie!

Pracujesz w controllingu, rachunkowości zarządczej, FP&A? Potwierdź swoje kompetencje prestiżowym dyplomem Advanced Controlling Business Partner (ACBP), który otworzy przed Tobą drzwi do awansu zawodowego i poszerzenia Twoich kompetencji oraz profesjonalnych kontaktów. Udział w tym programie to nie tylko szansa na zwiększenie zarobków, ale także na zdobycie wiedzy na temat najnowszych koncepcji controllingowych, technologii informatycznych i trendów w zarządzaniu. Nie czekaj i dołącz do ekskluzywnego grona absolwentów ACBP.

 

 

Controller –  Business Partner!

Program ACBP przygotuje Cię do bycia nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale także równorzędnym partnerem biznesowym dla menedżerów. Zdobędziesz umiejętności niezbędne do pełnienia roli wewnętrznego doradcy i konsultanta, co pozwoli Ci mieć realny wpływ na strategiczne decyzje w Twojej firmie. Dzisiaj w cenie jest interdyscyplinarność, czyli połączenie twardych – finansowych i miękkich – społecznych kompetencji. Taka synergia kompetencji doskonale odpowiada na potrzeby nowoczesnego rynku pracy.

 

 

Kierunek: CFO!

Jeżeli Twoim celem jest rozwój kariery w kierunku stanowiska CFO, ACBP jest idealnym wyborem. Program ten podkreśla, jak kluczowe są procesy controllingowe w strategicznym zarządzaniu finansami oraz jak obszar finansów transformuje w kierunku partnerstwa biznesowego. Pamiętaj, że działy controllingu często podlegają bezpośrednio CFO, więc posiadanie wiedzy na temat nowoczesnych procesów controllingowych oraz umiejętności budowania kultury controllingowej są nie tylko ważne, ale często niezbędne do osiągnięcia sukcesu na najwyższym poziomie zarządzania.

 

 

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Rozpocznij swoją podróż z ACBP już teraz i stań się liderem, innowatorem i cenionym ekspertem w świecie finansów, wykorzystując w pełni swój potencjał i aspiracje zawodowe. Nie pozwól, aby Twoja kariera rozwijała się przypadkowo. Z ACBP możesz świadomie kształtować swój zawodowy los, zdobywając nie tylko cenne umiejętności, ale i pewność siebie niezbędną do podejmowania strategicznych decyzji.

 

Wybierz i zapisz się na najbliższe edycje programu ACBP>>

 

Dzięki udziałowi w programie ACBP:

  • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
  • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
  • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem i rachunkowością zarządczą, jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
  • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
  • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
  • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
  • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu. Twój pierwszy wybór!

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)