ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Pozyskaj dofinansowanie na szkolenie

1280 x 400 zdjęcia do działów szkoleń (11)

Pomagamy w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa

Wierzymy, że kompetentni pracownicy przyczyniają się do dynamicznego rozwoju organizacji – firma to ludzie i dlatego warto inwestować w rozwój kompetencji Twojego zespołu! Dzięki dofinansowaniom do szkoleń ze środków krajowych oraz unijnych masz szansę przeszkolić większą liczbę osób z przedsiębiorstwa lub też wybrać większą liczbę interdyscyplinarnych kursów dla określonego zespołu. Dzięki temu proces szkoleniowy będzie jeszcze bardziej efektywny.

Dofinansowanie możesz pozyskać do każdego rodzaju szkolenia – bez względu na tematykę, czy formę. Dodatkowe środki przysługują zarówno na udział w szkoleniach otwartych, złożonych programach szkoleniowych (np. Advanced Controlling Business Partner ACBP), jak również na organizację szkoleń zamkniętych. Dzięki dofinansowaniu możesz uzyskać zwrot nawet do 100% ceny szkolenia!

Dofinansowanie do naszych szkoleń możesz pozyskać z dwóch programów: Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Podmiotowych Systemów Finansowania.

Cenimy Twój czas

Wiemy, że formalności związane z pozyskaniem środków na szkolenia bywają trudne i zawiłe. Mamy szerokie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań dla naszych klientów – za nami szereg projektów zrealizowanych ze wsparciem środków krajowych oraz unijnych. Zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania.

Na wstępie zweryfikujemy możliwości Twojej firmy – dobierzemy odpowiedni sposób finansowania szkoleń (do wyboru mamy środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz środki z programów unijnych). Następnie pomożemy Ci w wypełnieniu dokumentów oraz złożeniu wniosku do odpowiedniego organu. Na ostatnim etapie wesprzemy Cię w rozliczeniu szkolenia.

 

Skontaktuj się z nami – zyskaj wsparcie w pozyskaniu dofinansowania na rozwój Twój oraz Twoich Pracowników. Wypełnij poniższy formularz – odezwiemy się do Ciebie!