ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Doradztwo i konsultacje

640x200 zdjęcia do działów szkoleń (2)

Wiemy, że udział w szkoleniu otwartym lub organizacja szkolenia zamkniętego nie zawsze są dla Państwa odpowiednim rozwiązaniem. W naszej pracy za cel nadrzędny stawiamy sobie: dopasowanie do potrzeb rozwojowych naszych klientów oraz projektowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich oczekiwaniom. Z tego tytułu przygotowaliśmy dla Państwa możliwości konsultacji z ekspertami, doradztwa, czy wsparcia przy wdrażaniu nowych projektów.

Doradztwo i konsultacje – szeroki zakres tematyczny

Szykujesz się do ważnej prezentacji? Jesteś w zespole odpowiedzialnym za wdrożenie nowej struktury organizacyjnej? Przygotowujesz zespół do wprowadzenia nowego modelu rachunku kosztów? Zastanawiasz się jakie narzędzia do raportowania wykorzystać w swojej pracy? A może Twoja firma przymierza się do nowej, dużej inwestycji?

Wiemy, że codzienna rzeczywistość biznesowa jest bardzo zróżnicowana i stawia nowe wyzwania – szczególnie teraz, gdy w czasach kryzysu COVID-19 najbardziej liczy się elastyczność, umiejętność szybkiego wprowadzania zmian i reagowania na nowe sytuacje.

Zorganizujemy dla Ciebie doradztwo i konsultacje z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń – możesz odezwać się z każdym problemem związanym z controllingiem, finansami, zarządzaniem (produkcją, logistyką, rozwojem pracowników).

Mamy różne możliwości organizacji doradztwa i konsultacji. Mogą one być indywidualne, w małych grupach, krótko lub długoterminowe, online lub stacjonarne, praca z ekspertem, praca własna, zadania do wykonania (warianty mieszane), coaching. Oferujemy dopasowanie organizacyjne– działamy tak jak faktycznie tego potrzebujesz

Skontaktuj się – na pewno przygotujemy dla Ciebie ofertę doradztwa!

Kadra TOP MENEDŻERÓW do Twojej dyspozycji

Nasi eksperci reprezentują różne dziedziny:

 • Finanse i controlling,
 • Analityka i Business Intelligence,
 • Zarządzanie,
 • Kompetencje społeczne,
 • Sprzedaż i obsługa klienta

Czekają na Was i są gotowi, by przygotować rozwiązania ściśle dopasowane do Waszych potrzeb.

Podczas doradztwa i konsultacji współpracujesz z top menedżerami z najlepszych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, z różnych branż. Nasi konsultanci dzielą się swoimi doświadczeniami, w otwartych dyskusjach dogłębnie poznają specyfikę Twojej organizacji. Dzięki temu są w stanie zrozumieć istniejące problemy i wskazują najlepsze rozwiązania. Wśród ekspertów znajdziesz m.in. menedżerów, dyrektorów controllingu, dyrektorów finansowych i członków zarządów największych przedsiębiorstw w Polsce.

Skorzystaj z ich doświadczenia, dowiedz się jak osiągnąć sukces, jak rozpoznać zagrożenia oraz nadchodzące szanse!

Przykładowe tematy do realizacji

 • Opracowanie koncepcji i wsparcie we wdrożeniu modelu controllingowego w małej firmie / firmie bez wdrożonego modelu czy raportowania zarządczego.
 • Wsparcie we wdrożeniu procesów budżetowania.
 • Wsparcie w opracowaniu i wdrożeniu KPI / BSC.
 • Przeprowadzenie oceny 360 stopni dla kadry menedżerskiej, w oparciu o dedykowany (indywidualny) model kompetencji, wraz z sesjami indywidualnymi feedbackowymi oraz zbiorczym raportem analitycznym i prezentacja wniosków.
 • Indywidualne procesy coachingowe dla kadry kierowniczej, szczególnie z szeroko rozumianego obszaru finansów, HR i operacji.
 • Prognozowanie sprzedaży produktów i usług.
 • Konsultacje celne.
 • Controlling – jak kwalifikować koszty.
 • Badanie potrzeb szkoleniowych poprzez indywidualne wywiady z pracownikami
 • Ewaluacja projektów szkoleniowych – rozmowy indywidualne oraz ankiety on-line
 • Pakiet ćwiczeń i zadań utrwalających wiedzę (aktywności e-learning)
 • Coaching online
 • Badania klimatu organizacji (diagnoza sytuacji, analiza poziomu zaangażowania)
 • Budowanie modeli kompetencji i doskonalenie procedur działania
 • Doradztwo w obszarze: audyt oraz rekomendacje krótko i długoterminowe dotyczące rozwoju rachunku kosztów
 • Analiza opłacalności inwestycji.
 • Budżet projektów.

Dlaczego Akademia Controllingu?

18 lat na rynku szkoleniowym

Jesteśmy doświadczonym zespołem, mamy ugruntowaną pozycję na rynku szkoleniowym. W praktyce oznacza to, że przeszkoliliśmy już ponad 10 000 osób – pracowników różnych branż, na różnych stanowiskach. Z każdą z tych osób przeprowadziliśmy wiele rozmów dotyczących konkretnych potrzeb szkoleniowych, realnych problemów organizacyjnych. Nasze doświadczenie pozwala na dobranie dla Was najlepszych rozwiązań.

Przez te lata współpracowaliśmy nie tylko z przedsiębiorstwami, ale również z najlepszymi polskimi uczelniami.

Naszym celem jest wspieranie menedżerów, specjalistów w rozwoju kompetencji, ale i również w codziennych wyzwaniach – dlatego rozszerzamy naszą ofertę o konsultacje i doradztwo z naszymi ekspertami.

Międzynarodowe rekomendacje, sprawdzone rozwiązania

Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym zapewnia dostęp do zaawansowanych programów szkoleniowych z obszaru controllingu i zarządzania.

Akademia Controllingu jest Członkiem International Group of Controlling – organizacji, która zrzesza firmy zainteresowane rozwojem nowoczesnego controllingu, wypracowaniem standardów i rozwiązań controllingowych.

Centrum Twojego rozwoju

Jako wyłączny przedstawiciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce jesteśmy odpowiedzialni za transfer międzynarodowego know-how do naszego kraju. Mamy swoje wydawnictwo, tłumaczymy publikacje ICV na język polski, wydajemy książki o tematyce finansów, controllingu i zarządzania. Chcemy, by polscy controllerzy mieli dostęp do najnowszej wiedzy.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami, których pracę weryfikujemy po każdym szkoleniu za pomocą ankiet ewaluacyjnych. Wiemy, że oczekiwania naszych klientów zmieniają się – dopasowujemy ofertę do Waszych potrzeb, wykorzystujemy nowoczesne techniki i rozwiązania szkoleniowe (Distance Learning, Design Thinking zajęcia warsztatowe, projekty do samodzielnego wykonania, gry i quizy oraz wiele innych). Proces edukacyjny w Akademii Controllingu jest zawsze bardzo dobrze przemyślany, nastawiony na skuteczne przekazanie wiedzy.

640x200 zdjęcia do działów szkoleń

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Napisz do nas lub zadzwoń – na pewno zaproponujemy adekwatne rozwiązanie dla Twoich bieżących potrzeb.

Kontakt:

Magdalena Bandurska Koordynator szkoleń w Akademii Controllingu
magdalena.bandurska@akademiacontrollingu.pl
tel. kom. 731 777 196
tel. 61 852 33 53