Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny 29 sierpnia!

Organizator:

Patronat:

Finance Manager – Business Partner

Jeżeli jesteś Dyrektorem / Menedżerem Controllingu, Rachunkowości Zarządczej lub FP&A, to program dyplomowy Advanced Controlling Business Partner (ACBP) zapewni i uporządkuje Ci wiedzę na temat nowoczesnego controllingu i rachunkowości zarządczej oraz pomoże Ci przeprowadzić transformację Twojego obszaru działania w kierunku partnerstwa biznesowego.

 

 

Postaw na siebie!

Jako menedżer w dziedzinie finansów, rozumiesz, że rozwój Twoich umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy to klucz do sukcesu. ACBP oferuje Ci możliwość stania się innowatorem i cenionym ekspertem, który nie tylko posiada kompetencje w zakresie organizacji nowoczesnych procesów controllingowych, ale także rozumie znaczenie transformacji controllingu w kierunku efektywnego partnerstwa biznesowego. Nie czekaj i dołącz do ekskluzywnego grona absolwentów ACBP.

 

 

Controller / finansista –  Business Partner!

Program ACBP rozwinie Twoje kompetencje twarde i miękkie oraz pomoże Ci też rozwijać Twój zespół. Pełnienie roli równorzędnego i równoprawnego partnera biznesowego jest niezbędne dla każdego menedżera z obszaru finansowego. Program ten zapewni Ci dostęp do praktycznej wiedzy niezbędnej do pełnienia roli cenionego wewnętrznego doradcy i konsultanta, który ma znaczący wpływ na strategiczne decyzje w Twojej firmie.

 

 

Kierunek: CFO!

Jeżeli Twoim celem jest rozwój kariery w kierunku stanowiska Dyrektora Finansowego (CFO), ACBP jest doskonałym wyborem. Program ten podkreśla, jak ważne są umiejętności z zakresu nowoczesnego controllingu, które są nieodzowne dla każdego, kto chce osiągnąć sukces na najwyższym szczeblu zarządzania. Zrozumienie i opanowanie tych kompetencji jest niezbędne do skutecznego kierowania działami controllingu, które często podlegają bezpośrednio CFO.

 

 

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Rozpocznij swój rozwój z ACBP już teraz i stań się liderem, innowatorem i cenionym ekspertem w świecie finansów, wykorzystując w pełni swój potencjał i aspiracje zawodowe. Nie pozwól, aby Twoja kariera rozwijała się przypadkowo. Z ACBP możesz świadomie kształtować swój zawodowy los, zdobywając nie tylko cenne umiejętności, ale i pewność siebie niezbędną do podejmowania strategicznych decyzji.

 

Wybierz i zapisz się na najbliższe edycje programu ACBP>>

 

Dzięki udziałowi w programie ACBP:

  • Uzyskasz prestiżowy dyplom Advanced Controlling Business Partner (ACBP), potwierdzisz swoje wysokie kompetencje i zdobędziesz pozycję cenionego partnera biznesowego.
  • Poznasz kompleksowe podejście do rozwoju procesów controllingowych (Controlling Process Model 2.0.).
  • Uzyskasz wiedzę opartą na wytycznych największych na świecie organizacji zajmujących się controllingiem i rachunkowością zarządczą, jak ICV, IGC, IMA, IFAC.
  • Zdobędziesz wiedzę o najważniejszych koncepcjach w dziedzinie controllingu, które zostały wypracowywane na gruncie europejskim, jak i tych dotyczących rachunkowości zarządczej (management accounting) wywodzących się z USA.
  • Rozwiniesz interdyscyplinarne kompetencje w obszarach wskazanych przez IGC w Controlling Competence Model tj.: profesjonalnej wiedzy controllingowej i jej wykorzystania, przywództwa, orientacji na klienta, skuteczności oraz kształtowania przyszłości.
  • W praktyce zrealizujesz 5 projektów, polegających na opracowywaniu nowoczesnych koncepcji controllingowych oraz przygotowaniu prezentacji i omówieniu wyników.
  • Pozyskasz wydrukowane egzemplarze najważniejszych pozycji literaturowych wydanych przez ICV oraz IGC m.in.: Controlling Process Model 2.0., Doskonałość w projektowaniu raportów i inne.

Program ACBP objęty jest patronatem największego na świecie Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV)

Organizatorem programu dyplomowego ACBP jest firma szkoleniowa Akademia Controllingu. Twój pierwszy wybór!

Program ACBP posiada międzynarodowy certyfikat jakości organizacji International Group of Controlling (IGC)