ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021): New reality of finance and controlling – uncertain business, digital future

Opis

Jesteśmy organizatorem największego wydarzenia dla finansistów i controllerów w Europie Środkowo-Wschodniej!

XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021) – 11-12 października w Warszawie oraz On-line!

Tematem tegorocznego kongresu jest: Nowa rzeczywistość finansów i controllingu – niepewny biznes, cyfrowa przyszłość. Podczas kongresu przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz takich firm jak: PKN ORLEN, CCC, Grupa Polpharma opowiedzą o dobrych praktykach, które pomogły im poradzić sobie w czasie kryzysu.

Szczegóły <<

Artboard 1 copy 27

Ponadto to będzie niepowtarzalna okazja, by w Polsce wysłuchać prelekcji światowej sławy Eksperta z dziedziny controllingu i finansów: Prof. Dr. Ronald Gleich – Professor for Management Practice & Control (FS), Manager of the ICV Think Tank). Jego badania koncentrują się na aktualnych i praktycznie istotnych zagadnieniach controllingu, zarządzania innowacjami i pomiaru efektywności. Ronald jest autorem jednego z czołowych podręczników controllingu w świecie niemieckojęzycznym. W czasie kongresu wygłosi prelekcję na temat controllingu i zarządzania kosztami w czasie kryzysu.

Ponadto na XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021) zaprosiliśmy Valentina Usenkova – przedstawiciela ICV Russia, właściciela firmy Usenkov.pro, który słynie ze swoich motywacyjnych i porywających wystąpień.

Nie przegap! Sprawdź program i zapisz się << 

Hotel Intercontinental, Warszawa