ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Jak zdobyć tytuł Advanced Controlling Business Partner (ACBP) – bezpłatny webinar

29.08.2024, Online, godz. 14:00 - 15:00

Opis

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy w jaki sposób zdobyć tytuł Advanced Controlling Buisness Partner. Zaplanuj swój rozwój, postaw na swoje kompetencje!

Do tej pory na polskim rynku szkoleniowym nie było tak kompleksowego szkolenia dla controllerów i finansistów, które oparte jest na unikatowym know-how opracowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz International Group of Controlling (IGC). Program ACBP realizowany pod patronatem ICV oraz posiada międzynarodową certyfikację zarówno zawartości merytorycznej jak i procesu szkoleniowego przyznaną przez organizację IGC.

Więcej o ACBP znajdziesz na stronie programu.

ACBP

Opowiemy o ACBP:

Jeżeli chcesz zyskać prestiżowy tytuł: Advanced Controlling Business Partner i potwierdzić swoje kompetencje, to weź udział w bezpłatnym webinarze – zaprezentujemy Ci szczegóły dotyczące tego programu.

Dowiesz się kim są nasi trenerzy, poznasz dokładnie wszystkie 5 modułów szkoleniowych i zrozumiesz, jakie możesz odnieść korzyści z udziału w ACBP. Wyjaśnimy Ci w jaki sposób przebiega program dyplomowy i opowiemy o ścieżce certyfikacyjnej ACBP.

To doskonały moment, by zaplanować rozwój: swój oraz swoich pracowników. Jeżeli jesteś CFO lub managerem zespołu controllerów to na pewno powinieneś wziąć pod uwagę ACBP podczas planowania szkoleń dla twojego zespołu.

Kogo zapraszamy na webinar:

Na webinar zapraszamy wszystkich finansistów zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności w obszarze nowoczesnego controllingu i rachunkowości zarządczej.

W szczególności program ACBP kierowany jest do:

– Dyrektorów / Kierowników / Szefów Controllingu,
– Dyrektorów Finansowych chcących rozwinąć nowoczesny controlling,
– Głównych księgowych,
– Controllerów finansowych i biznesowych,
– Specjalistów ds. rachunkowości zarządczej,
– Specjalistów obszaru FP&A,
– Specjalistów ds. księgowości,
– Analityków Biznesowych,
– oraz tych, którzy wiążą swoją przyszłość z nowoczesnym controllingiem i rachunkowością zarządczą.

W webinarze powinny również wziąć udział osoby z działów personalnych i HR, które są odpowiedzialne za przygotowanie ścieżek rozwojów dla pracowników w swoich organizacjach.

By wziąć udział w webinarze wystarczy mieć komputer lub telefon z dostępem do Internetu.