ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Celem naszych szkoleń jest wzmocnienie uczestników w zakresie różnych kompetencji społecznych. Zamieniamy stres w motywację do pracy nad własnymi nawykami. Na zajęciach jest czas zarówno na przekazanie merytorycznej wiedzy, praktyczne ćwiczenia oraz na refleksję – w jaki sposób jeszcze bardziej konstruktywnie budować profesjonalne relacje w zespole. Kompetencje miękkie i związane z nimi wartości wpisywane są w strategię działania.

dr Paweł Błaszkiewicz

Szkolenia: Komunikacja interpersonalna, motywowanie zespołu, autoprezentacja, negocjacje

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty i unikalną osobowość w kontaktach zawodowych. Celem naszych szkoleń jest wzmocnienie uczestników w zakresie różnych kompetencji społecznych. Zamieniamy stres w motywację do pracy nad własnymi nawykami. Dzięki warsztatom można lepiej zrozumieć złożoność systemu społecznego, w którym każdy pracownik funkcjonuje. Na zajęciach jest czas zarówno na wiedzę, ćwiczenia oraz na refleksję jak jeszcze bardziej konstruktywnie budować profesjonalne relacje. Szkolenia te adresujemy szczególnie do kierowników i menedżerów – aby potrafili lepiej zarządzać i motywować swoje zespoły.

Weź udział w naszych szkoleniach z kierowania zespołem, by:

Podczas naszych szkoleń uczymy jak motywować zespół, budować swój autorytet i skutecznie się komunikować

Współczesny świat organizacji, środowisko biznesu, wymaga coraz większej wrażliwości na formę i styl kontaktów w czasie współpracy. Kompetencje miękkie i związane z nimi wartości wpisywane są w strategię działania i stanowią coraz większą wartość dla pracodawców.

W ofercie naszych szkoleń znajdują się warsztaty, podczas których uczestnicy poznają zagadnienie inteligencji emocjonalnej i uczą się wykorzystywać tę umiejętność w codziennej pracy zawodowej. Dzięki praktycznym szkoleniom poznasz sposoby efektywnej komunikacji w zespole, nauczysz się najlepszych technik negocjacji, motywowania zespołu. Poznasz również najlepsze techniki autoprezentacji i przećwiczysz w praktyce umiejętność wystąpień publicznych (również przed kamerą).

Zapraszamy, bo warto być na czasie, warto „naładować akumulator” przed kolejnymi wyzwaniami w pracy z innymi.

sprawdź ofertę naszych szkoleń z autoprezentacji, wystąpień publicznych, negocjacji, komunikacji w zespole i motywowania pracowników.

Artykuły

Najbliższe wydarzenia - Kompetencje społeczne

Szkolenia zamknięte