ACBP - program dyplomowy dla controllerów i finansistów – dowiedz się więcej!

Certified Sales Controlling Specialist (CSCS)

W obliczu stale rosnącej konkurencji i szybkich zmian na rynku, zdolność do precyzyjnej analizy w obszarze sprzedaży i marketingu, a także skuteczny controlling sprzedaży są niezbędne do utrzymania i zwiększania rentowności biznesu.

Certified Sales Controlling Specialist (CSCS) – to certyfikat kompetencji zawodowych, który zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat controllingu, zarządzania finansami i analityki w obszarze sprzedaży i marketingu, co jest kluczowe dla zwiększania skuteczności, efektywności i rentowności procesów sprzedażowych.

Dzięki udziałowi w szkoleniach podniesiesz swoją pozycję zawodową potwierdzoną specjalistycznym certyfikatem przyznawanym pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV).

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, certyfikat Certified Sales Controlling Specialist (CSCS) nabiera szczególnego znaczenia. Oferuje on bowiem nie tylko potwierdzenie wyspecjalizowanych kompetencji w zarządzaniu finansami, controllingu, sprzedaży i marketingu, ale także zapewnia praktyczne narzędzia do efektywnego wpływania na rentowność i efektywność procesów sprzedażowych.

Specjaliści posiadający ten certyfikat wyróżniają się zdolnością do analizy danych i stosowania strategicznego myślenia, co jest kluczowe dla przewodzenia w dynamicznym rynku. Umożliwia on także rozwijanie sieci zawodowych kontaktów oraz dostęp do najnowszych trendów i technologii, co jest niezbędne do utrzymania konkurencyjności i innowacyjności w dzisiejszym świecie biznesu.

Dla kogo jest ta ścieżka certyfikacyjna

Certified Sales Controlling Specialist (CSCS)to ścieżka dla wszystkich osób, które chcą pełnić wiodącą rolę w obszarze finansów i controllingu sprzedażowego. Ścieżka certyfikacyjna adresowana jest dla osób zajmujących takie stanowiska jak np.:

 • Controller sprzedaży
 • Analityk sprzedaży i marketingu
 • Analityk e-commerce
 • Controller finansowych i biznesowych
 • Specjalista ds. rachunkowości zarządczej
 • Specjalista ds. planowania i analiz finansowych (FP&A)
 • Specjalista ds. księgowości
 • Specjalista ds. raportowania zarządczego
 • Oraz wszystkich tych osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze controllingu i analityki obszaru sprzedaży.

Jak zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych?

Wybierz i zapisz się do wybranej ścieżki certyfikacyjnej

Aby zapisać się do wybranej ścieżki certyfikacyjnej zapisz się. Zapis do ścieżki certyfikacyjnej jest bezpłatny. Możesz zapisać się do ścieżki certyfikacyjnej w dowolnym momencie – przed lub po ukończeniu szkoleń.

Wybierz szkolenia

Przejdź do wyszukiwarki naszych szkoleń i wybierz szkolenia obowiązkowe (łącznie 4 dni) dla danej ścieżki certyfikacyjnej oraz szkolenia opcjonalne (łącznie 4 dni). Łącznie musisz wybrać taki zestaw szkoleń, który trwa 8 dni szkoleniowych. Zapisz się na poszczególne szkolenia.

Ustal swój harmonogram

Od momentu rozpoczęci pierwszego szkolenia masz 3 lata na ukończenie wszystkich szkoleń. Pomimo, że masz do 3 lat na ukończenie, to wiele osób decyduje się na krótsze harmonogramy.

Zdaj egzamin certyfikacyjny i zdobądź certyfikat kompetencji zawodowych

Po ukończeniu szkoleń przystąp do egzaminu kompetencji zawodowych i zalicz go pozytywnie. Tym samym uzyskasz certyfikat kompetencji zawodowych, który potwierdzi twoje eksperckie kompetencje.

Szkolenia w ścieżce certyfikacyjnej Certified Sales Controlling Specialist (CSCS)

Łącznie zrealizuj szkolenia składające się na 8 dni szkoleniowych.

Szkolenia obowiązkowe (min 4 dni szkoleniowe):

Szkolenia opcjonalne (max 4 dni szkoleniowe):

Porozmawiaj z doradcą Akademii Controllingu

Jeśli chcesz porozmawiaj z członkiem naszego zespołu na temat wyboru odpowiedniego dla Ciebie certyfikatu kompetencji zawodowych oraz planu szkoleń. Tematy, które powinniśmy razem omówić to:

 • Twoje obecne obowiązki i wyzwania,
 • Twoje cele rozwojowe i plany rozwoju kariery zawodowej,`
 • wiedza i kompetencje, które chcesz zdobyć,
 • ramy czasowe, w których chcesz zrealizować certyfikację,
 • oraz wszystkie pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedź.

Napisz lub zadzwoń do nas:

info@akademiacontrollingu.pl
tel. + 48 61 852 33 53